Ruce

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

Omlazení a regenerace hřbetu rukou

Vyhlazení, barevné sjednocení a vypnutí pleti. Intenzivní neinazivní ošetření.
Ruce nemusí prozradit Váš věk !!!

Ošetření se provádí intenzivním pulzním světlem s nejvyšším výkonem a výborným chlazením.
To znamená, že se jedná o komfortní aplikaci, kdy je cítit pouze chlad.

ipl

 

 

 

Ošetření spočívá v aplikaci světelných impulzů na pokožku. Neablativním omlazením dojde k postupné remodelaci kolagenu. Toto ošetření způsobí dodávku aminoacidního fibroblastu, aktivuje látku, která bude převedena v elastin a kolagen. Fibroblast je buňka, která vytváří kolagen.
Kolagen je hlavní bílkovina pojivové tkáně, zajišťuje kožní pružnost. Jeho degradace způsobí vrásky. Toto neablativní ošetření neomezuje klienta v jeho každodenních aktivitách, nemá žádné vedlejší účinky.

 

Ošetření je vhodné opakovat, nejlépe 3x po 8 až 12 dnech, další dle individuálních potřeb. Obecně ale platí, že pokožka rukou je velmi namáhaná a kvalita pokožky se mění dle činnosti, kterou právě provádíte. Je nutné o ní neustále pečovat, ať je ošetření prováděno jakoukoli metodou.

Popis ošetření:

  • očištění pokožky pleťovou vodou
  • přikládání hlavice IPL na pokožku rukou
  • nanesení exkluzivní čisté kyseliny hyaluronové nejvyšší kocentrace 3%

www.kyselinahyaluron.cz a speciálního krému z pravého včelího jedu www.vceli-jed.cz

 

Cena: 800,- Kč

 

 

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn