Celulitida

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

LÉČBA CELULITIDY

Celulitida postihuje především ženy z mnoha důvodů, jako je nadváha, nesprávná životospráva, ochabnuté svalstvo, hormonální poruchy, kouření, ale hlavně nedostatek pohybu, dědičnost.

kav_derma

Našimi patentovanými, originálními metodami dokážeme výrazně zlepšit vzhled postižených míst. K vyléčení každé tělesné nedokonalosti je vždy nutný intenzivní dostatečný pohyb a úprava stravy. Lokálním působením ultrazvukových a radiofrekvenčních vln, ozónem, hyprbarickým čistým kyslíkem s příslušnými séry Re-age®,  docílíme odstranění tukových buněk a výrazné vyhlazení pleti.  

Originální metodou Body Restyling®, kterou jinde nenajdete, působíme na zrychlení metabolismu, prokrvení a okysličení celého organismu, a tím vyhlazení celulitidy na celém těle v jedné proceduře.

 

Mořská sůl, řasy a chaluhy Re-age® regenerují pokožku, odstraňují devitalizované částice, způsobují minerální rovnováhu a činí pleť jemnou, hedvábnou a hladkou bez viditelných známek celulitidy. Mořské řasy jsou bohaté na minerály a vitaminy, a tím způsobí hydrataci a snižování tukové tkáně. Společně s účinnými séry Re-age® a hyperbarickým čistým kyslíkem Re-oxy® a ozónem výrazně zlepšíme celulitidu.

 

 Doporučený způsob ošetření: 

  • ·        Do 24 hodin po léčbě je doporučeno vyvinout pohyb, při kterém se spaluje tuk
  • ·        Opakování ošetření za 3-10 dnů
  • ·        Počet ošetření je individuální
  • ·        Výsledky bývají už po prvním ošetření
  • ·        Pohyb a správné stravovací návyky
  • ·        Potravinové doplňky dánské firmy Pharmanord, založené na vědeckém základě a studiích

 

Kdy se nepoužívá:

Kovové implantáty
Nemoci srdce, zhoubná bujení
Těhotenství

  

Cena 30 min.:   800,-Kč
Cena 60 min.: 1500,-Kč
Cena 90 min.:  2000,-Kč

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn