Re-10age

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

Re-10age  -  mladší o 10 let

Speciální metody Anti-Aging Institutu umožňují zastavit stárnutí a omlazovat již stárnoucí pokožku pouze neinvazvními metodami, to znamená zaručeně bezpečně a účinně.

Mladší vzhled minimálně o 10 let je možný !!!

Profesionální a domácí péčí metodami Anti-Aging Institutu dodsáhnete mladšího a svěžího vzhledu v jakémkoli věku bez chirurgie a bez jakýchkoli druhů injekčních aplikací.

Pro dokonalý antiaging je důležité nejen vypnutí pleti, ale i kvalita pleti !!!

Během jednoho ošetření se používá několik přístrojů dle individuálních potřeb.

 

Při profesionálním ošetření se používá:

Re-Oxy®hyperbarický čistý kyslík – intenzivní 92% – 98% kyslík, který se pod velkým tlakem vstřikuje na pokožku a do vrásek.

ReLUX® by PhotonLife® – speciální ošetření pleti, kdy světlo proniká do hlubokých vrstev pokožky až k mitochondriálním buňkám.

 

100% PURE HYALURONIC ACID LMW, Trio complex supreme concentration 3%- omlazující sérum s unikátním složením kyselin hyaluronových od přímého výrobce Anti-Aging Institutu.

RE-OXY_2

nastavce_oxy

 

 

 

Při domácí péči se používá:

ReLUX® by PhotonLife® – jednoduchá aplikace na čistou pokožku s překvapujícími výsledky -  kvalitní pevná pleť bez vrásek.

100% PURE HYALURONIC ACID LMW, Trio complex supreme concentration 3%- unikátní obsah kyselin hyaluronových od přímého výrobce Anti-Aging Institutu s výrazně omlazujícími  účinky.

 

Pokud chcete vypadat mladě a svěže v každém věku, tak je nezbytná pravidelná profesionální i domácí péče účinnými kosmetickými přípravky Anti-Aging Institutu a účinnými a bezpečnými přístroji Anti-Aging Institutu.

 

spektrummitochondrie

hyal_cut

 

100% PURE HYALURONIC ACID LMW
TRIO COMPLEX supreme concentration 3%

Unikátní složení complexu z nízkomolekulárních kyselin hyaluronových nejvyšší možné koncentrace, které jinde nenajdete. Tato směs nízkomolekulárních kyselin hyaluronových se vstřebává do hlubokých vrstev kůže, kde hydratuje pokožku zevnitř a vyplňuje vrásky.
100% PURE HYALURONIC ACID LMW používáme při tomto speciálním ošetření Re-10age.
Pro domácí použití ji můžete koupit v internetovém obchodě.

 

 

 

 

 

Cena 40 min.:  1900,-Kč
Cena 90 min.:  2500,-Kč

 

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn