Hloubkový radiolifting

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

RADIOFREQUENCY RESTYLING Re-age®

Ošetřením přístrojem RADIOFREQUENCY RESTYLING Re-age® je možné dosáhnout obdivuhodných výsledků.

Způsob a výsledky ošetření zajišťuje moderní technologie Re-age® s příslušnými technickými parametry, vyvinutými v kooperaci s prestižními universitami. U tohoto odlišného principu radiofrekvenčních vln neprobíhá stimulace povzbuzováním smyslových nervů, a tím vytváření nepříjemných situací jako u jiných typů RF. Tento patentovaný výrobek zaručuje rychlé, bezpečné a přesné ošetření.

 

RF-bílá                  RF_nastavce (2) - Kopie

 

 

Účinky:
Aplikace RF vln má dvě funkce:

  • Preventivní – zpomalí stárnutí tkání, vhodné pro mladé ženy a muže, kteří si přejí optimální výživu, hydrataci a napětí pokožky. Pleť je kvalitní a zdravá.
  • Léčebné – metabolický proces změní již stárnoucí pokožku, zlepší a zdokonalí celkový vzhled, dělá pokožku odolnou k času a vnějšímu prostředí.

Pleť je tonizovaná, hydratovaná, zdravá, napjatá. Povadlá pokožka se napne, sníží se tuková vrstva, vyhladí se vrásky.

Hlavní efekty produkované RADIOFREQUENCY RE-STYLING® během aktivace a stimulace všech přirozených procesů ovlivňující pleť v obličeji, jsou následující :

  • hladkost
  • jasnost – způsobená metabolickými aktivitami v každé jednotlivé buňce – revitalizace
  • detoxifikace – vitalita buňky zlepšuje drenáž toxinů
  • pevnost – kůže je velice dobře hydratovaná a zpevněná
  • napínání vláken – pojivová a elastická vlákna jsou přeskupená k dosažení lepší plastičnosti

Kontraindikace: srdeční onemocnění, kardiostimulátor, neléčený vysoký krevní tlak, zhoubná bujení, kovové implantáty, těhotenství.

Cena 30 min.: 800,-Kč
Cena 60 min.:1500,-Kč

 radiofrekvenční lifting

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn