Informace

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

FOTOEPILACE – TRVALÉ ODSTRANĚNÍ OCHLUPENÍ

Pomocí pulzního světla IPL Re-agemedical® provádíme trvalé odstranění ochlupení. Ošetření se musí opakovat dle individuálních potřeb. Epilace je trvalá, ale není možné určit kdy a po kolika aplikacích. Každý člověk má jiné množství folikulů. Folikuly se zničí jen když jsou v růstové fázi a obsahují barvivo – melanin. Na melanin působí světlo, které se změní v teplo a zničí folikul. 

Náš přístroj IPL umí odstranit i velmi světlé chlupy. Bílé, šedé bez melaninu odstranit nelze. 

 

 

Příprava na ošetření : 

Asi dva dny před aplikací je vhodné se oholit. 6 – 8 týdnů před ošetřením se nesmí chlupy vytrhávat jakoukoli metodou, je nutné, aby v kůži zůstaly folikuly, na které působí světlo a teplo. 

Už při první aplikaci může být trvalý úbytek i 60%. Při každém ošetření je vždy nějaký úbytek, od prvního sezení pozorujeme, že chloupky dorůstají čím dál tím později, procento vyrostlých chloupků je čím dál tím nižší, nové jsou slabší a jemnější.  

Asi 10 dnů před a po ošetření není vhodné se opalovat na slunci nebo soláriu.

Po ošetření IPL Re-agemedical® není potřeba žádná péče, nejsou žádné negativní příznaky. 

Četnost ošetření IPL:

Pro dosažení až 90% úbytku je potřeba ošetření opakovat, protože pulzní světlo působí jen na chlupy v růstové fázi, kdy obsahují melanin, což je neovlivnitelné.

Ošetření je potřeba opakovat 3x – 8x, průběh a výsledky ošetření jsou individuální.

Kontraindikace:

Opálená kůže, slunce, solárium, těhotenství, tetování na ošetřovaném místě, kardiostimulátor, zánět žil na ošetřovaném místě, hyperfunkce štítné žlázy (krk).

Všechna ošetření jsou považována za bezpečná bez vedlejších účinků. Neomezují klienta v jeho běžných aktivitách.

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn