100% PURE HYALURONIC ACID LMW

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

TRIO COMPLEX supreme concentration 3%

Unikátní směs nízkomolekulárních kyselin hyaluronových nejvyšší možné koncentrace 3% přímo od výrobce Anti-Aging Institutu. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet nejkvalitnější opravdu čistou kyselinu hyaluronovou, kdy hustotu tvoří pouze kyseliny a ne jiné zahušťující složky.

hyal_cutTento exkluzivní Complex kyselin hyaluronových od Anti-Aging Institututu, obsahuje nejkvalitnější drahé nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, které se vstřebávají do hlubokých vrstev pokožky a omlazují pleť a vyplňují vrásky zevnitř. Další část Complexu kyselin hyaluronových tvoří vysokomolekulární Hyaluronic Acid, který působí povrchově a účinek je vidět hned.    
Náš hyaluronový Complex ve formě husté kapaliny se aplikuje pravidelně na oční okolí, obličej, krk, případně dekolt. Hustotu Complexu tvoří pouze čisté kyseliny, které se hned vstřebají, nezanechávají lepkavý povrch.
Při pravidelném používání probíhá velmi intenzivní omlazující proces, pleť je napjatá, hydratovaná, hluboké vrásky se stávají mělčími, mělké vrásky zanikají a zůstává hladká kvalitní pokožka.
Vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí ihned, účinky nízkomolekulárních kyselin se projeví trvale asi po 2-3 měsících.
Tento Complex kyselin hyaluronových se nanáší také na oční okolí a je zcela bez alergických reakcí. Používá se pro všechny typy pleti večer i ráno.  

Možné koupit v internetovém obchodě.

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn