Ultrazvukové vlny

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

CAVITATION II® Re-agemedical

Přístroj CAVITATION II® Re-agemedical je nejmodernější kavitační technologie na trhu, vyvinutá v kooperaci s prestižními světovými universitami a klinickými studiemi. Tento lipolitický ultrazvuk pracuje na mechanické bázi ,. Ostatní systémy fungují na tepelné bázi, ze které vzniká překrvení, a tím negativní vliv na játra a plíce.  Pomocí nízkého napětí ultrazvukových vln se daří cíleně odstranit nežádoucí tukové rezervy a celulitidu příjemnou bezbolestnou metodou.

Lipocavitation, neboli kavitace metodou Slim system cell je unikátní účinná patentovaná metoda Re-age®, pro lokální estetickou léčbu tukových vrstev. Při ošetření můžeme manuálně vytvářet kožní řasy, nebo přiložit hlavici kolmo k ošetřované ploše a účinně zničit tukové buňky v hloubce až 4 cm.

 

 

Princip :
Ultrazvuková lipolýza prováděná přístrojem CAVITATIONII® je poslední generace revoluční technologie, kdy nízká frekvence ultrazvukových vln způsobí prasknutí tukových buněk-kavitace. Díky rychlému sledu několika kavitačních cyklů dochází k uvolnění mastných kyselin z buňky, rozbíjí se membrány tukových buněk a tuk se po kavitaci mění na tekutý.
Tento lipolytický ultrazvuk funguje na mechanické bázi, což je zcela odlišné od ostatních ultrazvukových přístrojů, které fungují na teplené bázi a mohou způsobit problémy na játrech a plicích. Synchronizace systému CAVITATIONII® zajišťuje kalibrované a normalizované frekvence ultrazvukových emisí, které zaručují bezpečnost a integritu jiných tkání při provádění výkonu. Kontroly prováděné mikroprocesory na ultrazvukovou frekvenci způsobí, že vlny účinkují pouze na tukovou tkáň.

Použití:

Používá se na odstranění lokálních vrstev tuku a vyhlazení celulitidy. Celý výkon probíhá jako příjemná vlažná masáž.

Ošetřovaná místa : paže, břicho, pas, boky, hýždě, stehna, kolena.

Výsledky klinických testů a vědeckých výzkumů na universitách v Modeně, Columbii, Madridu, Mexiku zajišťují, že přístroj CAVITATIONII® Re-age je účinný, tuková vrstva se snižuje již po 5 minutách, absolutně bezpečný, laboratorní výsledky z krve a moči odebrané mezi jednotlivými aplikacemi jsou neměnné.

Tato zeštíhlující metoda od Re-age je bezpečný a efektivní nechirurgický systém pro modelování těla. Podle dostupných klinických studií je tento způsob odbourování tuků bezpečný a účinný.

Nejlepšího účinku dosáhnou lidé, kteří následně změní stravovací návyky a zvýší pohybovou aktivitu. Do 24 hodin po aplikaci je doporučeno vyvinout intenzivní pohyb, který vede ke spalování tuků. Metoda slim systemcell kavitace zaručuje trvalé formování tělesných partií,  společně s dietou a  sportem. S tímto novým použitím se získá během krátké doby estetická silueta těla.

Četnost ošetření:
Maximální čas pro ošetření je 40 minut za týden.

Nepoužívá se:
Poruchy srdce, kardiostimulátor, transplantace,cévní onemocnění, diabetes, těhotenství,zhoubná bujení, kovové náhrady.

Všechna ošetření jsou považována za bezpečná bez vedlejších účinků. Neomezují klienta v jeho běžných aktivitách.

 

 

 

 

 

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn