Tepelné kontrasty

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

Body Restyling® Re-age light for beauty®

BODY RESTYLING® je nový koncept pro hubnutí, vypnutí a zkvalitnění pokožky, detoxikaci, revitalizaci tkání a prokazatelné zlepšení zdravotního stavu klienta. 

Body Restyling® byl vyvinut díky dlouhodobým zkušenostem, hlubokým znalostem a klinickými studiemi ve světě estetické medicíny. Dokonale se zařadil mezi nejmodernější techniky estetické medicíny a zařízení pro použití tradičních metod hubnutí  tepelným kontrastem. Tato technologie překonala starší metody, které vyžadují vysoké náklady na provozování, údržbu, zaměstnance a nepohodlné použití pro klienty.

body_rest

Původ

Princip léčby spočívá na vynálezu kněze Sebastiana Kneippa tzv. „vodního doktora“, který léčil na bázi tepelných kontrastů, střídání aplikace teplé a studené vody. Tato původní Kneippova metoda je v dnešním moderním životním stylu náročná na realizaci. High-technologie Body Restyling® umožňuje terapii tepelnými kontrasty bez přímého kontaktu s vodou. Jedná se o zcela novou koncepci estetického ošetření.
V současné době neexistuje jiná specifická léčba, která by se dala provádět bez kontaktu s vodou, pouze sauna (suché teplo, studený bazén), skotské střiky.

Technické vymoženosti Body Restyling

V hlavní části těsně pod lůžkem se nachází řídící hardware, který pracuje se softwarem jako dva samostatné systémy pro výrobu tepla a chladu. První systém se skládá z ohřívače, sérií čerpadel pro cirkulaci tekutiny a izolované nádoby, aby nebyly tepelné úniky. První automatický provoz umožňuje obvodu odčerpat horkou tekutinu, sát a umístit ji do nádrže, aby se zabránilo míchání teplé a studené tekutiny bez zvýšených nákladů na ohřev a chlazení. Po vysátí veškeré teplé tekutiny, se použije studená, pro nezbytně dlouhou dobu potřebnou k léčbě, a ta je pak zpětně nasáta do nádrže.

Body Restyling® je nová plně automatická high technologie, která používá tepelnéhé kontrasty pro estetiku, prevenci, rehabilitaci a léčbu. Jednotlivé moduly přístroje umožňují speciální nařízení na určité části těla, a tím se organismus lépe vyrovná s tepelnými kontrasty. Toto lokalizované účinné ošetření zajišťuje speciální mikroprocesor s mimořádným výkonem a spolehlivostí.

V současné době neexistuje jiná specifická léčba, která by se dala provádět bez kontaktu s vodou, pouze sauna (suché teplo, studený bazén) a skotské střiky.

Body Restyling® se používá pro nejvíce žádané estetické procedury omlazování a hubnutí, hydrataci a výživu tkání, prevenci civilizačních chorob, detoxikaci a zpomalení procesu stárnutí přírodní léčbou. Tento proces není na bázi elektrického nebo magnetického pole.

Účinky aplikace Body Restyling®:

 

Řeší komplikace s nadváhou  spaluje tuk, zlepšuje vitalitu a energii
Zvyšuje svalové napětí                                                vliv chladu a tepla uvolňuje všechny
Posiluje svaly       relaxací přenáší živiny do krve
Zlepšuje nervové napětí                                             uvolnění nervového systému
Posiluje imunitní systém                                            čistí organismus
Zlepšuje oběhový systém                                         posiluje žilní stěny
Zlepšuje strukturu pokožky      přináší kyslík a živiny
Větší odolnost proti nemocem                                  zlepšuje imunitní systém
Antidepresivum           duševní a fyzická pohoda

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn