Intenzivní pulzní světlo

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

CFIPL® 135 Joule multipulse

Přístroj CFIPL® 135 Joule multipulse chlazený vodou, je nejmodernější technologie pulzního světla na trhu , vyvinutá v kooperaci s prestižními universitami, klinickými studiemi. Kvalita a výborné chlazení  zajišťuje účinnou a bezbolestnou aplikaci. V žádném případě není možné spálit pokožku.

Pulzní světlo produkované patentovaným lékařským přístrojem přístroj IPL od Re-age®, skrývá nejmodernější technologii IPL na trhu-nejvyšší výkon až 135 J/cm2 a vysoký stupeň chlazení bidestilovanou vodou zajišťuje bezbolestnou a účinnou aplikaci.

IPL se používá:

K fotoepilaci – trvalému odstranění nežádoucího ochlupení na obličeji i celém těle.Toto IPL Re-age® vzhledem ke svým vlastnostem, lze účinně a bezbolestně použít na nejintimnější partie v oblasti třísel a konečníku. Je to stále více požadované ošetření, které může splnit jen tento výrobek-v žádném případě není možné spálit pokožku.

K fotoomlazení, fotorejuvenaci – vyhlazení vrásek, vypnutí pleti, podpora tvorby nových kolagenových a  elastinových vláken,  zmírnění  rozšířených  pórů,  barevné sjednocení pleti,  odstranění nežádoucích pigmentových skvrn,  drobných červených cévek a akné.

Hlavice IPL se přikládá na požadovanou část obličeje nebo těla, je cítit pouze chlad a velmi mírné zahřátí nebo štípnutí. Po aplikaci je pokožka chladná, nepotřebuje žádné zchlazující či jiné zklidňující metody.

ipl

 

 

 

Princip fotoepilace IPL:

Technologie IPL umožňuje zničení buněk vlasového folikulu prostřednictvím fototermolýzy. Melanin je chromofor, který dodává chloupku jeho zbarvení. Každý puls intenzivního pulsního světla tvoří paprsky, které jsou absorbovány melaninem obsaženým v chloupku. Dojde k zahřátí chloupku, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. V růstové fázi obsahuje chlup velké množství pigmentu, proto je ošetření účinné jen v této fázi.

 

IPL-_nastavce

 

 

Princip fotoomlazení IPL:

Ošetření spočívá v aplikaci světelných impulzů na pokožku. Neablativním omlazením dojde k postupné remodelaci kolagenu. Toto ošetření způsobí dodávku aminoacidního fibroblastu, aktivuje látku, která bude převedena v elastin a kolagen. Fibroblast je buňka, která vytváří kolagen.

Kolagen je hlavní bílkovina pojivové tkáně, zajišťuje kožní pružnost. Jeho degradace způsobí vrásky. Toto neablativní ošetření neomezuje klienta v jeho každodenních aktivitách, nemá žádné vedlejší účinky. Pro lepší efekt je doporučeno aplikaci několikrát opakovat. Asi 2-4 týdny před výkonem je třeba se nevystavovat slunci ani soláriu.

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn