WONDER BEE obličejový krém s včelím jedem 24H

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

Záruka pravého včelího jedu – ne syntetika !!! Pro omlazující proces na obličeji a krku pro všechny typy pleti. Jeden z největších zázračných objevů na kosmetické scéně posledních let.

Pleťový krém s včelím jedem 24H

Včelí jed vyrábí italská společnost LR WONDER. Přípravky z včelího jedu jsou výsledkem mimořádného, podrobného výzkumu působení včelího jedu a účinků dalších přírodních ingrediencí, které jsou vybírány podle nejnovějších vědeckých poznatků.

BEE VENOM – včelí jed proti stárnutí – je jedním z největších zázračných objevů na kosmetické scéně posledních let. Pro své vynikající přírodní účinky je velmi populární ve světě hvězd, filmových hereček a dalších celebrit.

Pleťový krém s včelím jedem se používá pro omlazující proces na obličeji a krku pro všechny typy pleti.

Mimo včelího jedu obsahuje ještě další komponenty:wonder-bee-crema-viso-al-veleno-d-ape

  • kyselinu hyaluronovou – pro zajišťění perfektní hydratace pleti
  • Linfa di Copaiba z Amazonie, rostlinný produkt, který výrazně regeneruje a řeší problematickou pleť
  • kombinaci multivitamínů A+C+E
  • Panthenol – zklidňuje pokožku
  • Pro vitamin B5 – zklidňuje pokožku

Tyto aktivní ingredience společně s včelím jedem pomáhají k obnově buněk a k zevnímu boji proti stárnutím. Zanechávají sametovou, hydratovanou, hladkou a rozzářenou pleť.

Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme používat každý den společně krém i sérum s včelím jedem. Oba produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti. Excelentní základ pod make-up.

Neobsahuje parabeny (bez konzervantů) – dermatologicky testováno.

 

Množství: 50 ml
www.vceli-jed.cz

Možné koupit v internetovém obchodě.

 

 

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn