CC WONDER CREAM

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn

Luxusní vzhled po celý den !

CC krém s bobulemi Goji se používá místo make upu, ale netvoří barevné vrstvy. Pleť je pokryta lehkým filmem, po kterém je pleť zdravá a zářivá. Přizpůsobí se každé barvě pleti.

WonderCC_600x600Mimořádný výzkum LR WONDER vyvinul unikátní výrobek CC WONDER, který představuje skutečnou evoluci krému BB. Účinek tohoto krému je založen nejen na konceptu krytí, ale hlavně na luminiscenčním efektu s využitím působení komplexu rostlin. Vytváří se zvláštní optický efekt, který zachycuje a odráží světlo, zvyšuje jas obličeje a zakrývá nedokonalosti.

Rozptyluje světlo a opticky redukuje jemné linky, perfektně sjednotí a rozjasní Vaši pleť.

WONDER CC se skládá z bobulí Goji „ovoce dlouhověkosti. Tyto vzácné plody pocházejí z Tibetu a jsou milovány hollywoodskými hvězdami. Odborníci z celého světa je popisují jako vynikající prostředek proti zubu času a považují je za jedny z nejbohatších přírodních zdrojů antioxidantů na zemi.

WONDER CC obsahuje také kyselinu hyaluronovou, vitamin E a ochranný faktor SPF 15 .

Krém se aplikuje každý den na celý obličej a případně krk v jediném gestu, není potřeba žádný podkladový krém. Sjednocuje pleť a skrývá nedostatečnosti, a při tom pleť vypadá přirozeně. 

Po naplikaci krému na pleť budete mít příjemný pocit celý den, nevysušuje a krásně voní.

 

Množství: 30 ml

Možné koupit v internetovém obchodě.

Sdílejte s přáteli ... Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn